Minik Dostlarımız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Minik Dostlarımız

!..!!..!!..****** Ölmedi Hepimizin Yüreğinde Yaşıyor..!!..!!..!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yaşanmş Öyküler

3 posters
YazarMesaj
Admin
мιηιктανѕαη●
мιηιктανѕαη●
Admin

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 12:40 pm

ZAMANIN BİRİNDE BİR RESSAMIN İŞYERİNİN VİTRİNİNDE GÜZEL BİR TABLO SERGİLENMEKTEDİR.BU TABLOYU BİR ÇOCUK ORADAN GEÇERKEN GÖRÜR,DİKKATİNİ ÇEKER,GELECEK YIL ABİSİNİN DOGUM GÜNÜNE ALMAYI İSTER VE FİYATINI SORAR.ÇOK PAHALI OLAN BU TABLOYU ALMAYA GÜCÜ YETMADİGİ İÇİN ÜZÜLÜR.ABİSİNİN DOGUM GÜNÜ GELİP ÇATMIŞTIR.BUGÜNE KADAR BİRİKTİRDİGİ PARALARIN HEPSİNİ ÇEBİNE KOYARAKRESSAMIN YANINA GİDER.TABLO HALA VİTRİNDE DURUYOR.İÇERİYE GİRER RESSAMI BULUR VE ''ABİMİN DOGUM GÜNÜ İÇİN BU RESM SATIN ALMAYI ÇOK İSTİYORUM ,TÜM PARAM DA BU KADAR ''DER.RESSAM BİR MÜDDET DÜŞÜNÜRVE SONUNDA TABLOYU PAKETLER ,ÇOCUGUN ELİNDEKİ TÜM PARALARI ALARAK PAKETİ VERİR.ÇOCUK ÇOK TEŞEKKÜR DEREK DÜKKANDAN AYRILIR.DÜKKANDA RESSAMIN ARKADAŞI OTURMAKTADIR.BU ESNADA OLUP BİTENE ŞAŞIRIR VE ''YAHU SEN NE YAPTINÖYLE,SENİN O ÇOCUGA VERDİGİN TABLO YÜZ BİNLER EDERDİ,BİR AVUÇ PARAYA VERDİN GEÇTİN!''
RESSAMIN CEVABI İSE ŞÖYLEDİR:''EVET DOGRU SÖYLÜYORSUN, BEN BU RESME YÜZ BİNLER VERECEK EPEY BİR MÜŞTERİ BULABİLİRDİM.ANCAK, TÜM SERVETİNİ BUNA VEREBİLECEK KAÇ KİŞİ BULABİLRDİM Kİ?''
https://kucukdostum.yetkin-forum.com
adsız
яєѕιм є∂ιтσяυ
яєѕιм є∂ιтσяυ
adsız

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 2:54 pm

ilginç bir konu ve çok güzel....
Admin
мιηιктανѕαη●
мιηιктανѕαη●
Admin

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 10:35 pm

ewet bencede
*yağmurcadısı*
*BAŞ CADI*
*BAŞ CADI*
*yağmurcadısı*

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 3:15 pm

güzelmiş sağol melisim
Admin
мιηιктανѕαη●
мιηιктανѕαη●
Admin

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 3:30 pm

Sizdende bekliyorum amaa..
*yağmurcadısı*
*BAŞ CADI*
*BAŞ CADI*
*yağmurcadısı*

Yaşanmş Öyküler Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmş Öyküler   Yaşanmş Öyküler Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 8:58 pm

zuahahahhahaha
bu gidişle ağaç olursun o zaman
zuahahahha
nasılım:D

Yaşanmş Öyküler
1 sayfadaki 1 sayfası