Minik Dostlarımız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Minik Dostlarımız

!..!!..!!..****** Ölmedi Hepimizin Yüreğinde Yaşıyor..!!..!!..!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

EVANESCENCE

4 posters
YazarMesaj
**gizem**
нαуναηѕєνєя ѕмσd
нαуναηѕєνєя ѕмσd
**gizem**

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 4:36 pm

harika bi grup.çok seviyorum bu grubu da

Evanescence Amerikalı Alternative Rock grubu. 1998 yılında Arkansas da vokalist Amy Lynn Lee ve gitarist Ben Moody tarafından kuruldu. Sınırlı sayıda basılan iki albümden sonra 2003 yılında ilk albümleri olarak sayılabilecek "Fallen" isimli albüm yayımladılar. Fallen albümü ile büyük bir çıkış yakalayıp birçok ödül kazandılar. 2004 Grammy Ödüllerinde en iyi yeni sanatçı ödülünü almayı başarmıştır.Kasım 2004 yılında Wind-Up şirketi tarafından Evanescence grubunun ilk konser albümü "Anywhere But Home" albümünü yayımlandı.(Albümde bir de Korn grubunun "Thoughtless" şarkısının cover'ı bulunuyordu.) 3 yıl aradan sonra 3 Ekim 2006 tarihinde prodüktörlüğünü Dave Fortman ın yaptığı, Los Angeles'daki The Record Plant Stüdyoları'nda kaydedilip, Ocean Way Stüdyolarında Mixlenen ve yine Wind-Up Records şirketinden çıkan "The Open Door" isimli son albümü yayımladılar... Evanescence grubu önce Childish Intentions and Stricken gibi isimler kullansa da daha sonra duman gibi kaybolmak,yok olmak,buharlaşmak gibi anlamlara gelen Evanescence isminde karar k
adsız
яєѕιм є∂ιтσяυ
яєѕιм є∂ιтσяυ
adsız

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 1:49 am

teşekkürler gizem bende çok severim onları
**gizem**
нαуναηѕєνєя ѕмσd
нαуναηѕєνєя ѕмσd
**gizem**

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 5:41 pm

rica ederim şarkıları flnn spr
Admin
мιηιктανѕαη●
мιηιктανѕαη●
Admin

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 1:07 am

saol..
https://kucukdostum.yetkin-forum.com
**gizem**
нαуναηѕєνєя ѕмσd
нαуναηѕєνєя ѕмσd
**gizem**

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 2:05 pm

rica ederim
*yağmurcadısı*
*BAŞ CADI*
*BAŞ CADI*
*yağmurcadısı*

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 9:20 pm

ben sevmiyorum:D
adsız
яєѕιм є∂ιтσяυ
яєѕιм є∂ιтσяυ
adsız

EVANESCENCE Empty
MesajKonu: Geri: EVANESCENCE   EVANESCENCE Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 2:55 am

olsun ben seni seviyorum yetmezmi zuahahah aşkım

EVANESCENCE
1 sayfadaki 1 sayfası